Winkel vanaf 18 april geopend

Winkel vanaf 18 april geopend

Nu de beslissing is gevallen dat tuincentra in België opnieuw mogen openen, zullen ook wij vanaf morgen (18 april) onze deuren terug openstellen. Houd alstublieft rekening met de volgende maatregelen:


Kijk ook eens naar de volgende berichten:

Het voorjaar in zicht: maak een zaaiplan

Creëer een bloeiend toekomstplan voor je tuin in februari en maart. Het is misschien nog winter, maar de gedachten aan het komende voorjaar kunnen niet vroeg genoeg beginnen. Februari is de perfecte tijd om je tuinplannen te smeden en je klaar te maken voor een kleurrijke en weelderige tuin. Hier zijn enkele tips om je op weg te helpen met een succesvol zaaiplan!

<...

Lees meer...
Samen moestuinieren: strak zaaiplan!

Het nieuwe jaar is hét moment om frisse plannen te maken en huis en tuin te vergroenen. Maak van 2026 het jaar van de moestuin! Een zaaiplan helpt je overzicht te houden.

Lees meer...
Wintertips voor huis- en tuindieren

Wij geven graag een paar handige wintertips om jouw huis- en tuindieren het nieuwe jaar ook op een prettige, veilige en gezonde manier in te laten gaan. 

Lees meer...
Moestuinieren in de winter

Wij geven je tips en tricks voor moestuinieren in de winter.

Lees meer...